Th08/Музика

From Touhou Patch Center
Jump to: navigation, search
This page is a translated version of a page Th08/Music and the translation is 100% complete.

Other languages:Bulgarian 100% • ‎German 100% • ‎English 100% • ‎4Kids English 22% • ‎British English 74% • ‎Google Translate English 100% • ‎Spanish 100% • ‎Venezuelan Spanish 4% • ‎Finnish 30% • ‎French 91% • ‎Hindi 100% • ‎Hungarian 91% • ‎Indonesian 100% • ‎Italian 100% • ‎Japanese 100% • ‎Korean 100% • ‎Portuguese 13% • ‎Brazilian Portuguese 100% • ‎Brazilian Portuguese troll translations 9% • ‎Russian 100% • ‎Russki (Latinica) 91% • ‎Pre-reform Russian 100% • ‎Swedish 100% • ‎Thai 100% • ‎Tagalog 4% • ‎Turkish 17% • ‎Ukrainian 100% • ‎Vietnamese 96% • ‎Simplified Chinese 96%
Music titles translation
No. 1 Непереможна ніч ~ Східна ніч

@

Це тема головного екрана. Я наділив цю мелодію цією ж атмосферою, як і в інших іграх. Мені вона здається більш «фантазійна»,це в дусі Ґенсокьо. Чи можно сказати, що «фантазійна» і є синонімом «в дусі Ґенсокьо»?

Це одна з моїх любимих заголовних тем.

No. 2 Ніч ілюзій ~ Примарні очі

@

Тема Першого рівня. Думаю,було доброю ідеєю написати помітну тему для першого рівня. Вона досить бадьора,і в одночас темна. Но в «Imperishable Night» сюжет крутиться довкола ночі і йокаїв,так що все нормально. Ця тема — частина альбома «Ghostly Field Club»,так що багато з вас її впізнають.

Темрява на першому рівні поганий знак.

No. 3 Хвилювання осіннього місяця ~ Місяцева комаха

@

Тема Ріггл Найтбаг. Неймовірно східна, як і завжди. Я написав її, змішай невинність і бадьорість дитини з образами ночі і комах. 40% маленьких комах. Всі MIDI-версії, включаючи цю, є доповненням. Будь ласка, слухайте WAV-версії, якщо це можливо.

В них є елементи фантазії, яких не має в MIDI-версіях.

No. 4 Пісня нічного горобця ~ Нічний птах

@

Тема другого рівня. Вона швидка, но її енергійність залишає сильний слід. Вот таку атмосферу має ця тема. Це повинно було стати ідеальним поєднанням японського і західного стилів. Відходячи від теми: дівчата в Ґенсокьо почувають себе безпечно.

Вони просто насолоджуються життям...

No. 5 Глуха до всього, окрім пісні

@

Тема Містії Лорелей. Вана лише бос другого рівня, но ця мелодія показує її із сильної сторони. Ця тема ніяк не зв'язана з таємницями, пташками, нічью і іншим. Я просто приємну і запальну тему.

І вона зовсім не робить Містію такою злою.

No. 6 Ностальгічна кров Сходу ~ Старий світ

@

Тема третього рівня. Віє ностальгію... Впевнений, знайомі із старими частинами Тохо її впізнають, но вона звучить як та, що я написав декілька років назад. Я зробив її такою ж, тому вона навіює ностальгію, но що толку, якщо тільки у мене? (Ха-ха)

Тема звучить трохи не до місця. Вона несе в собі дух 80-х.

No. 7 Проста Азія

@

Тема Кейне Кімішірасави. Тема серйозна і загадкова. Мені дуже подобається яскраве відчуття мелодійності, яку створює клавішний вступ. Для мене японська культура — результат нормального розвитку Східної Азії.

Тому спокійні елементи японської музики не можна сприймати серйозно.

No. 8 Відплата за вічну ніч ~ Непроглядна ніч

@

Тема четвертого рівня. Ця тема — аранжировка тема головного меню. Красива мелодія з досить швидким темпом. В кінці я поставив звук сміху, начебто йокайського. Хоча й дивно чути його там, де він не лякає.

Загалом, дивний ритм. Я відчуваю тінь божевілля що наближається.

No. 9 Дівоче капричо ~ Битва мрії

@

Це тема Рейму Харукей. Якщо вам цікаво, звідки ця ностальгія, все тому, що це аранжування мелодії, написаної декілька років назад, теми Рейму, як четвертого босса в четвертій грі, «Lotus Land Story». Візерунки в четвертому рівні схожі на на ті, що були в «Lotus Land Story», так що я думав, що подібна тема навіє відчуття дежавю.

Інша тема для цієї гри називалася «Давній спогад, званий фантазією».

No. 10 Майстер-спарк кольора любові

@

Тема Маріси Кірісаме. В цей раз тема не викликає ніякої ностальгії чи чогось такого. Це аранжування старої мелодії із старої гри, «Story of Eastern Wonderland». Я все думав, чи досі підходить ця тема Марісі, і мене це здивувало, ще й як підходить. Рідко побачиш щось таке не незмінне.

Маріса має 5 тем, але я вважаю, що ця найкраще підходить для неї.

No. 11 Клітка для Попелюшки ~ Каґоме-Каґоме

@

Тема п'ятого рівня. Ця тема, така незрозуміла, це східний чи західний стиль, старий чи новий. Це можно сказати і про боса, але сам рівень заснований на японській страшилці. У кожній темі є мотив,мотив цієї теми пісня «Кагоме-кагоме». Це не аранжировка, просто мотив похожий.

Я не хотів попасти в клітку через цей мотив.

No. 12 Шалені очі ~ Невидима повня

@

Тема Рейсен Удонґейн Інаби. Ось що приходить но думку, коли думаєш про босса фінального рівня Тохо. Думаю, є речі які не змінюються. (Сміється) після вибухового вступу йде сумна мелодія, а потім-ефектний момент.

Ах, всі виглядають такими щасливими.

No. 13 Вояж 1969

@

Тема шостого рівня. Мандрівники XX-го століття. Ноївський ковчег XX-го століття полетів у космос, разом з очікуваннями та тривогою. Але він просто забув очікування на Місяці?

І тут, в майбутньому, в XXI столітті лишились лише тривоги і трохи ілюзій.

No. 14 Тисячоліття Ґенсокьо ~ Історія Місяця

@

Тема Ейрін Яґокоро. Неможлива хоробрість, лють і напористість. Все це є в цій темі, роблячи її енергійною і дурною водночас. Вся енергійність і дурість зосереджені в фінальному босі (правда?), тому вставляти цю тему в STG гру-божевілля.

Я не хотів попасти в клітку через цей мотив.

No. 15 Політ Такеторі ~ Принцеса Місяця

@

Тема Каґуї Хорайсан. Зовсім ненормальна, так? (сміється) Ця пісня створює відчуття втрати контроля над собою. Я не виражаю емоції музикою, я пишу музику з емоціями. Швидше гра створює теми. Вони не особливо круті і сучасні, чи не так? (сміється)

Я не профі, признаю.

No. 16 Вояж 1970

@

Тема останнього заклинання. Створює захопливе відчуття. Вона досить швидка. Швидкою її робить постійне повторення короткого уривка. Я не хочу такого ранку. (сміється)

Тема, звичайно, швидка но несе якусь незрозумілу ностальгію.

No. 17 Більше попелу ~ Хорайська людина

@

Тема екстра-рівня. Якась спокійна, так? Похожа на випробування хоробрості, яке не налякає нікого. (брехня) Я трохи не впевнений, но вона затягнута.

Так що збирайте EXTEND.

No. 18 Сягни Місяця, безсмертний диме

@

Тема Фуджівари-но Моко. Я намагався виразити залякування, міць і владу, що в результаті вийшло таємничо. Но навіть якщо тема не таємнича, персонаж-безумовно. Завжди люблю дати олдскула при створені теми екстра-босса.

І я дав його від душі.

No. 19 Вечірні примули

@

Тема кінцівки. Вона досі така ж розслаблююча. Фінальна тема ніколи не буває швидкою.

І ця — не виняток.

No. 20 Одвічний сон ~ Містичний клен

@

Тема фінальних титрів. Я додав сюди ностальгію. «Клен», такий старий спогад. Ця нема переповнена старими спогадами.

Но титри короткі.

No. 21 Краса йокаїв Сходу

@

Тема останнього слова Я намагався викликати відчуття поза рамками історії. Здається, це виглядає круто, але це не так. Здається, це мило, і це здається не таким. Я навіть не намагався... стривожити.

Навіть після довгого прослуховування, я не повинен почувати себе погано.

[[Category:MediaWiki:Cat music/uk]]